KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303097
nr 1430 3097
Ã…ke Johansson
(1893-1968), Sverige
Oljemålning, Åke Johansson. Signerad, olja på papper, 45x36, yttermått inklusive ram: 54x45 cm
Åke Johansson, svensk bildkonstnär född i Mora 1893, död 1968.
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:24:54
100 kr
150 kr
250 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Ã…ke Johansson
Läs mer om Ã…ke Johansson